SOORA KAVOSH AZMA

A Member of Control Pooyan Group

محصولات و خدمات ما

آنالایزرهای فرآیندی​

آنالایزر های فرآیندی تجهیزاتی هستند که برای اندازه گیری مقادیری از مواد نظیر هیدروکربن ها به جهت بهینه سازی فرآیند و افزایش بازدهی تولید به کار می روند. این آنالایزرها به گونه ای انتخاب می شوند که نیاز های استفاده کنده نهایی را به بهترین وجه ممکن برآورده کنند. ترکیب مهندسی یکپارچه سازی سیستم های آنالایزر با علم فرایند های مشتریان موجب خلق محصولاتی ویژه می شود.​

آنالایزرهای پایش انتشار پیوسته (CEMS)​

این آنالایزرها تجهیزاتی هستند که برای اندازه گیری میزان حجم گازهای آلاینده خروجی از دودکشها به جو، ذرات معلق و ترکیبات آلاینده نظیر ,SO2,CO2,CO,NOX,O2 ... که در دودکش های صنایع محتلف تولید می شوند بکار می روند.

آنالایزرهای پایش کیفیت هوا (AQMS)​

سیستم های اندازه گیری کیفیت هوا تجهیزاتی هستند که سرعت و جهت باد و سایر پارامتر های هوا، ترکیبات آلاینده نظیر SO2، NOx، CO، O3، THC ... را اندازه گیری می کنند. در این رابطه اندازه گیری هیدروکربن های ارگانیک فرار (VOC) در صنایع مختلف بویژه پالایشگاه های نفتی قابل ذکر است.

آنالایزرهای پایش کیفیت آب (WQMS)​

سیستم های اندازه گیری کیفیت آب تجهیزاتی هستند که آلوده کنندگانی نظیر Chemical Oxygen Demand (COD)، Total Phosphates (TP), Total Nitrogen (TN) و... را در منابع مختلف آب اندازه گیری می کند. پارامتر های مورد نظر متناسب با نیاز صنایع مختلف و قوانین مربوطه قابل تعریف می باشد.​

وقتی سورا مجری آنالایزرهای شما باشد چه مزایایی دارد؟

RELIABILITY

شرکت سوراکاوش یک شرکت جدید تاسیس و پرکار است که  به پشتوانه شرکت بزرگ و خوشنامی بنام کنترل پویان توانسته خودرا در بازار کار ثابت کند.

✓ این شرکت با نیروهای با سابقه در امر صنعت تلاش می کند. 
✓ این شرکت میتواند اقلام مورد درخواست کارفرماها را به طوردقیق و کاربردی معرفی کند.
✓ اگرچه سوراکاوش مدت زمان اندکی است که کارخودرا در بازار رقابتی شروع کرده و با اینکه تعداد پروژه های محدودی در دست دارد توانسته اعتماد و رضایتمندی طرف مقابل را برای خود جلب کند. و برای خود خوشنامی و سابقه درخشانی کسب نماید.

و در نهایت می توان دلایل انتخاب این شرکت را توسط مشتریان با این جملات خلاصه کرد: 

  • دانش و تجربه عملی بالای کارکنان و پاسخگویی و تعهد کاری بالا
  • کیفیت بالای انجام کار و توجه به جزئیات
  • توانایی تحلیل و حل مسائل و مشکلات احتمالی
  • نوآوری و به روز بودن و تبعیت از استانداردهای به روز

چرا با ما کار کنید​؟

RELIABILITY

شاید مهمترین دلایل این موضوع به شرح زیر می باشد:

✓ ترکیب دانش یکپارچه سازی آنالایزرها با علم فرایند های تولیدی

✓ ارایه راه حل های خاص متناسب با نیازهای هر مشتری

✓ به کارگیری محصولات شناخته شده بین المللی

✓ استفاده از شبکه قدرتمند بازرگانی خارجی

نظر کارکنان

RELIABILITY

شرکت سورا کاوش آزما در ارائه روش هاي مطمئن و همچنین سطوح استثنایی خدمات به مشتریان، شهرت دیرینه اي دارد. من این را تحسین برانگیز می دانم و از این فرصت براي حضور در این تیم پویا قدردانی می کنم. نگرش مثبتی که بین اعضاي تیم وجود دارد تأثیر زیادي برتمامی اعضاي مجموعه داشته است. تلاش و کوشش تیم ما براي انجام آنچه مشتري درخواست می کند، مسئولیت ما را به شیوه اي عالی تقویت می کند.

آقای زرینی

 

شرکت سورا کاوش آزما کارمندان را خوشحال نگه داشته است تا با توانایی هاي بالقوه زندگی کنیم و از کار لذت ببریم در حالی که رضایت اولویت اصلی و کلید موفقیت در شرکت ماست. پلت فرم شرکت سورا کاوش آزما، پاداش و قدردانی است که این امر باعث ایجاد احساس مثبت و در نتیجه، افزایش بهره وري کارکنان می گردد.

آقای شیرازی

تجربۀ کار در صنایع مختلف

همکاری با تنوع بزرگی از سازندگان بین المللی

فرصت رشد و آموزش

تعمیرات و نوسازی

نمونه ای از پروژه های قبلی

شرح کوتاهی از نقش شرکت شما در موفقیت پروژه.

یکپارچه شده با​

RELIABILITY

بپیوندید به خبرنامه ما

آخرین پست های وبلاگ ما را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!